проявлення: публічна програма

проявлення: публічна програма

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

серпень-грудень 2020

Центр міської історії, Львів

Виставка-дослідження фотоархіву Віля Фургала "проявлення" у своїй методології фокусується на питанні – чи може об'єктом виставки бути не результат певного дослідження, а процес дослідження і творення знання? 

Основним же актором виставки є фотоархівів Віля Фургала. 2019 року Центр міської історії отримав у свою колекцію десять тисяч негативів фотографа. Це переважно фотонегативи 35 мм та середнього формату, які зберегли його друзі Ігор Нікітін та Андрій Поляков. У виставковому просторі ми оцифровуємо негативи та простежуємо, як відбувається перехід приватного доробку до інституції; як негативи трансформуються в цифровий формат та стають архівом; як конструюються наші знання про автора, фотографування і самі зображення.

Збагачує та підсилює наповнення виставки супровідна публічна програма. Вона складається із декількох форматів: розмов на виставці, робітень-семінарів, фотолабораторій, кураторських та авторських опроваджень. Використовуючи кожен із цих форматів, ми не лише розкриваємо підхід, концепцію та питання виставки, а намагаємось переуявити наші ролі як авторів, так і аудиторії. 

Зображення

Верхнє: Ірина Середа