photo

Конференц-зал

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Центр міської історії пропонує оренду конференц-залу для проведення конференцій, семінарів, круглих столів, презентації, тощо. Приміщення розташоване на першому поверсі та має окремий вихід до внутрішнього дворика будинку.

  • Вмістимість конференц-залу: до 50 осіб
  • Площа приміщення: 65 м2

Конференц-зал має все необхідне технічне забезпечення, вентиляційну систему, доступ до безпровідного Інтернету (WIFI). Зал устаткований сучасною аудіовізуальною технікою та професійною системою для синхронного перекладу.

Поруч із конференц-залом знаходиться перекладацька кімната, санвузол та приміщення Кафе для проведення кавових перерв чи фуршетів.

У залежності від формату проведення Вашої події, приміщення дозволяє комфортно розмістити до 50 учасників. При умові розташування стільців у форматі «аудиторія», Ви можете організувати подію до 50 осіб, а довкола «круглого столу» можна комфортно розмістити від 20 до 25 учасників.

У вартість оренди конференц-залу входить користування стандартним набором технічного обладнання: презентаційний ноутбук та клікер, проектор, екран, радіомікрофони, фліпчартова дошка.

Додаткові послуги:

  • оренда гарнітури для синхронного перекладу
  • допомога в організації професійного перекладу
  • додатковий проектор та екран
  • організація каво-перерв та фуршетів у приміщенні Rondo Cafe
  • проживання в гостьових квартирах
Контакти:
Якщо у Вас виникають будь-які запитання щодо оренди конференц-залу чи проживання в гостьових квартирах, просимо звертатись до Адміністратора приміщень.
Email: [email protected]
Номер телефону: +38 032 275 17 34
Номер мобільного: +38 097 118 60 51
Контактна особа: Тетяна Дутко