photo

Проживання

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Пропонуємо проживання в двох затишних гостьових квартирах, які знаходяться у відреставрованому будинку в центральній частині міста. Історична цінність будинку та його пристосування до сучасного використання створює особливу атмосферу перебуванння в ньому. Всі вікна приміщень квартир виходять до зеленого дворику будинку, що також сприяє комфортному відпочинку наших гостей.

Наші гостьові квартири можуть стати ідеальним місцем проживання як для однієї особи, так і для невеликої компанії, або сім'ї (до 10 осіб). Приміщення мають всі необхідні та сучасні умови для зручного проживання гостей міста, стипендіатів та науковців.

Типи квартир

Гостьова квартира знаходиться на другому поверсі будинку, вхід до якої здійснюється головними сходами. Квартира має три окремі гостьові кімнати, в кожній з яких можуть проживати одна або дві особи. Приміщення кухні, туалету, ванної кімнати та балкон є у спільному користуванні для гостей, які проживають у цій квартирі.

Апартамент на мансарді - це світла і простора двокімнатна квартира, яка знаходиться на мансардовому поверсі та має окремий вхід через внутрішній дворик будинку. Сучасне оформлення та необхідні зручності в апартаменті сприятимуть Вашому комфортному проживанні. Простора вітальня-студія об’єднана з кухнею, обідньою та відпочинковою зонами. Усі вікна квартири та балкон виходять до зеленого внутрішнього дворику будинку.

У всьому будинку та в кожній гостьовій квартирі надається вільний доступ до Інтернету (WIFI).

Галерея фотографій

Зокрема в кожній кімнаті передбачено:

  • Кухонна техніка (холодильник, газова/електрична плита, мікрохвильова пічка, електричний чайник)
  • Кухонний посуд
  • Фен, праска, дошка для прасування
  • Набір постільної білизни та рушників
  • Пральна машинка
  • Телевізор з супутниковим телебаченням (лише в апартаментах на мансарді)
  • Вільний доступ до Інтернету (WIFI)
Контакти:
Якщо у Вас виникають будь-які запитання щодо оренди конференц-залу, проживання в гостьових квартирах чи кафе, просимо звертатись до Адміністратора приміщень.
Email: [email protected]
Номер телефону: +38 032 275 17 34
Номер мобільного: +38 097 118 60 51
Контактна особа: Тетяна Дутко