Приміщення

Центр міської історії пропонує можливість проживання в гостьових квартирах та оренду конференц-залу, які знаходяться в приміщеннях нашої інституції на вулиці Академіка Богомольця 6. Будівля має зручне місце розташування в центральній частині міста, неподалік від Площі Ринок та інших історичних пам’яток Львова.
Будинок запроектований в сецесійному стилі відомим архітектором Іваном Левинським у 1905 році, і має історично-архітектурну цінність для Львова.
Впродовж 2006-2011 років були проведені реставраційні роботи в цілому будинку. Його дбайливо адаптували до сучасного використання, і тому таке вдале поєднання в інтер’єрі минулого із сучасним роблять атмосферу в ньому особливою.

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
Проживання

Проживання

Затишні гостьові квартири, які розміщені на другому поверсі та мансарді, передбачені для проживання невеликої кількості гостей. Житлові приміщення мають усі необхідні умови для комфортного проживання. Всі вікна приміщень квартир виходять до зеленого дворику будинку, що також сприяє комфортному відпочинку наших гостей.

Детальніше
Конференц-зал

Конференц-зал

Проведення різноманітних подій до 50 осіб в приміщенні конференц залу, що обладнаний сучасною аудіовізуальною технікою. Конференц-зал знаходиться на першому поверсі. Ваші гості події можуть потрапити до нього через Rondo Cafe, зокрема, зал має окремий вихід до внутрішнього дворику будинку.

Детальніше
Кафе-вітальня

Кафе-вітальня

Кафе-вітальня — це місце духмяної кави, аромату свіжої випічки, теплих розмов, важливих бізнес-зустрічей та цікавих подій. Наше кафе — це комфортна місцинка між домом та роботою. Це куточок схову від усіх переживань, робочих нервів та усього-усього негативного. У нас можеш насолоджуватись як повільним темпом життя з нотками ностальгії, так і дещо швидшим, роздумуючи з колегами над новим проєктом, який точно буде успішним.

Детальніше
Контакти:
Якщо у Вас виникають будь-які запитання щодо оренди конференц-залу, проживання в гостьових квартирах, чи кафе просимо звертатись до Адміністратора приміщень.
Email: [email protected]
Номер телефону: +38 032 275 17 34
Номер мобільного: +38 097 118 60 51
Контактна особа: Тетяна Дутко