Місто фотографів: розмова на виставці

Місто фотографів: розмова на виставці

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

20.8.2020, 18:30

Дворик Центру міської історії / онлайн

Досліджуючи фотоархів Віля Фургала ми хочемо зрозуміти малознаний досі контекст, в якому він реалізовувався як фотограф. Як виглядав фотографічний процес у Львові у 70-90-х роках і хто брав у ньому участь? Яким чином були розподілені ролі між фотографами і як виглядали їхні практики у той час? Чи мала фотографія у Львові свої особливості і кого варто виділити серед фотографів? 

Про це та багато інших речей розмовлятимемо з фотографом Ігорем Нікітіним, який також був близьким другом Віля Фургала, та Володимиром Монцем, фотографом та учасником фотогрупи "Вежа", що діяла у Львові у 1980-х роках.

Ігор Нікітін

фотограф

Володимир Монець

фотограф та учасник фотогрупи “Вежа”, що діяла у Львові у 1980-х роках.

Модератори розмови: Богдан Шумилович та Олександр Маханець.

Цією зустріччю ми продовжуємо серію розмов на виставці-дослідження фотоархіву Віля Фургала “проявлення”, на якій спільно з кураторами, фотографами, мистецтвознавцями, митцями рефлексуємо довкола теми фотографії, її переходу “із плівки в цифру”, як при цьому змінюється матеріальність і формується цінність фотографії, і яка роль архіву в цьому.

У зв’язку з карантином кількість відвідувачів обмежена. Для участі у розмові потрібно зареєструватись.
На Youtube-каналі Центру відбудеться трансляція розмови.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Вікторії Панас, учасниці кураторської групи виставки “проявлення”, координаторки програм публічної історії Центру ([email protected]).

Зображення

Верхнє: фото Віля Фургала // Міський медіаархів Центру міської історії

Галерея: Ірина Середа