Віражі Французова. Майстерня з автором

Віражі Французова. Майстерня з автором

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

1.12.2020, 16:00

Виставковий зал Центру міської історії

Запрошуємо на майстерню зі створення віражів на основі чорно-білих фотовідбитків. Майстерню проводитиме фотограф, засновник та учасник фотогрупи "Вежа" Михайло Французов

Учасники ознайомляться з основами процесу створення віражів, а також ручного друку фотографій. Для цього будемо використовувати заздалегідь надруковані відбитки із негативів автора.

Віраж – техніка тонування чорно-білих відбитків. Цей метод є одним із найхарактерніших прийомів Михайла Французова у роботі з фотографією.

Через карантинні обмеження кількість учасників та учасниць майстерні обмежена, будь ласка, зареєструйтесь. Реєстрація відкриється 26 листопада о 12:00.

Учасники можуть принести власні чорно-білі відбитки створені ручним способом, щоб зробити із них власні віражі під час майстерні. 

Майстерня є частиною публічної програми виставки-дослідження фотоархіву Віля Фургала "проявлення", яка покликана залучити учасників і відвідувачів виставки до розмови про практичну сторону створення фотографії та ближче зрозуміти авторський підхід фотографа.

Зображення

Верхнє: Богдан Ємець