Синій віраж Французова. Майстерня з друку фотографій

Синій віраж Французова. Майстерня з друку фотографій

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

27.10.2020, 17:00

Виставковий зал Центру міської історії

Запрошуємо на майстерню друку чорно-білих фотографій та створення синіх віражів на виставці "проявлення". Майстерню проводитиме фотограф, засновник та учасник фотогрупи "Вежа" Михайло Французов.

Учасники ознайомляться з основами ручного фотопроцесу, надрукують відбитки з негативів та створять сині віражі разом з автором. Синій віраж – це техніка тонування чорно-білих відбитків, яка є одним із найхарактерніших прийомів для робіт Французова.

Кількість учасників майстерні обмежена; необхідна реєстрація.

post picture

Михайло Французов

Львівський фотограф, художник, кінооператор, засновник та учасник фотогрупи “Вежа”. У 1975 році розпочав навчання у Львівському політехнічному інституті. В той же час вступив до клубу “Семафор” при БК залізничників “Рокс”, метою якого було вивчення фотографії та популяризація аматорського фото. Згодом, разом з колегами, заснував фотогрупу “Вежа”, яка регулярно організовувала виставки у Львові, її учасники також часто брали участь у виставках за кордоном.

Майстерня з друку фотографій є частиною публічної програми на виставці "проявлення". Вона покликана залучити учасників і відвідувачів виставки до розмови про практичну сторону створення фотографії та ближче зрозуміти Віля Фургала, як автора та фотографа.

Зображення

Верхнє: "Трубач", віраж Михайла Французова

Портрет: Богдан Ємець