Самотність і Різдво

Самотність і Різдво

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Отець Михайло Димид

Інститут Церковного Права Українського Католицького Університету

9.12.2010, 18:00

Центр міської історії, Львів

В рамках академічно-соціально-мистецької програми "Самотність-Присутність"  відбулася  лекція теолога, др. Михайла Димида.

Лекція про образ Різдва Христового як відображення самотності і присутності в людській спільноті розвиває розуміння того, що "ніщо людське не чуже Ісусові Христові, який зумів вже через своє народження сягнути глибини людської самотності, відкинення, а відтак розуміння і прийняття цього стану, щоб перетворити його в присутність як співучасть в житті інших людей у формі сопричастя".

post picture

Отець Михайло Димид

є доктором богослов’я , професором еклезіології та канонічного права, засновником та першим ректором Львівської Богословської Академії  (Українського Католицького Університету), засновником та першим директором “Радіо Воскресіння”, засновник “Агенції Релігійної Інформації”, засновник і директор Інституту Церковного Права Українського Католицького Університету, голова Українського Богословського Наукового Товариства. Автор численних книг та наукових праць, о. Михайло є активним учасником екуменічного діалогу і численних соціальних проектів, а також парафіяльним душпастирем та батьком великої родини – разом з дружиною Іванкою Крип’якевич виховують п’ятьох дітей.

Зображення

Верхнє: Ширазе Госхіарій. Різдвяна ялинка, 2016/1993 / Джо Хамфріс, Tate Photography