Самотність. Свобода від і для

Самотність. Свобода від і для

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Кшиштоф Чижевський

Центр "Пограниччя – мистецтв, культур, народів"

9.11.2010, 18:00

Центр міської історії, Львів

В рамках академічно-соціально-мистецької програми Самотність-Присутність відбулася зустріч з Кшиштофом Чижевським.

post picture

Кшиштоф Чижевський

керівник Центру “Пограниччя – мистецтв, культур, народів”, практик ідеї, аніматор культури, поет і есеїст, редактор. Він є магістром філології Університету ім. Адама Міцкевича у Познані, працював як театральний актор та інструктор, декламатор поезії, згодом у час воєнного стану в Польщі видавав нелегальний часопис “Час Культури” з яким співпрацював до кінця 80-х років.

З кінця 80-х викладає історію культури і естетики у Вищій школі пластичних мистецтв у Познані, Варшавському університеті та інших вищих школах. Заснував власний театр “Арка”, де реалізував численні проекти. У 1990 році став одним з ініціаторів створення Фундації Пограниччя, де створив і реалізував програми Центр документації культур пограниччя, Школу пограниччя, Кафе Європа, Відкриті регіони Центрально-Східної Європи, Гра скляних намистинок, Академія Нова Агора, Міжнародний Діалог Кавказу і Середньої Азії. Як есеїст Кшиштоф Чижевський співпрацював з паризьким часописом “Культура”. Володар численних міжнародних нагород і відзнак.

Співорганізаторами лекції виступили Центр гуманітарних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка та Польський Інститут в Києві.