В рамках виставки

В рамках виставки "Самотність - Присутність"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

о. Т’єрі де Русі

5.11.2010

Центр міської історії, Львів

З нагоди відкриття виставки "Самотність-Присутність" до Львова завітав з лекцією о. Т’єрі де Русі (Rev. Thierry de Roucy). Його робота натхненна переконанням, що "найбільша бідність - це коли ти не любиш і тебе не люблять, спрага серця".

Програма 1-го дня академічно-соціально-мистецької програми про самотність – Відкриття виставки

16. 00.  Лекція о. Т’єрі де Русі "Самотність".

17. 00. Круглий стіл "Приватне бачення активної філантропії" за участі о. Т’єрі де Русі (католицька місіонерська організація "Дім Серця"), др. Гаральда Біндера (Центр міської історії Центрально-Східної Європи) та Мар’яни Кавінської (Фундація сучасного сакрального мистецтва "Symbolum Sacrum").

18. 00. Офіційне відкриття виставки та частування гостей.

20. 00. Перегляд французького художнього фільму про самотність.

post picture

о. Т’єрі де Русі

Він отримав ступінь бакалавра і магістра філософії Інституту порівняльної філософії в Парижі, і має ступінь магістра богослов’я Папського університету святого Томи Аквінського “Angelicum” в Римі. У 1990 році він заснував “Дім серця”, що у своїй діяльності намагається приносити втіху і співчуття найбільш нужденним людям і зміцнювати їх почуття гідності через дружнє ставлення і солідарність. На сьогодні організація працює у 18 країнах світу, більше 1200 волонтерів залучено до благочинної діяльності.
Засновник міжнародної католицької місіонерської організації “Дім серця”, радник ООН з локальних питань та Лицар Почесного Легіону уряду Франції. О. Т’єрі де Русі, окрім активної харитативної діяльності, заснував видавництво “Les éditions du Serviteur” і є автором численних теологічних монографій та есе, а також перекладів на французьку мову праць Ганс-Урса фон Бальтазара, Адріанни фон Шпер та Катрін Доерті.