Динамічний ландшафт Сихова

Динамічний ландшафт Сихова

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Наталя Мисак

Центр міської історії

14.8.2017, 19:00

Центр міської історії, Львів

Житловий масив Сихів є найбільшим центрально-спланованим районом Львова, який почав формуватися внаслідок активної повоєнної індустріалізації. Планувальні ідеї робітничого поселення з чіткою структурую, системою громадського обслуговування та рекреаційними зонами, розроблені львівськими архітекторами у 1960-70-их рр., були втілені не повністю, тож Сихів перебуває у процесі активної трансформації та доповнення новими функціями і значеннями. Під час презентації будемо реінтерпретувати простір району та його сприйняття у структурі міста при зміні контекстів.


post picture

Наталя Мисак

архітекторка, дослідниця Центру міської історії, вивчає формування ідентичності масового житла пізнього модернізму на прикладі житлових утворень у Львові та Мальмо (афілійована у Національному університеті “Львівська політехніка”), стажувалась у технічному університеті Відня (2013) та університеті Мальмо (Urban Studies, 2015-2016), брала участь у проектах з учасницького проектування відкритих просторів у Львові, деякі з них – у склад і Групи 109.


"Сихів вечірній" є відкритою публічною програмою для широкої аудиторії. Вона пов'язана з двома проектами Центру міської історії: із літньою школою "Сихів: простори, пам’яті, практики" та з дослідницьким проектом "Уявлення і Досвіди: Планові районі у пізньому соціалізмі та опісля".

Зображення

Верхнє: Наталя Мисак 

Галерея: Андрій Поліковський