Проект відновлення та сталого розвитку дільниці

Проект відновлення та сталого розвитку дільниці "Новий Львів на Новому Львові"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

Ярослав Ковальчук

Московська архітектурна школа МАРШ

29.8.2015, 19:00

Центр міської історії, Львів

Завершення організованого Центром міської історії просвітницького проекту "Дні модернізму у Ратуші: архітектура, урбаністичні візії, спадщина" відбудеться у суботу. Учасники Міжнародної літньої архітектурної школи "Новий Львів" яка відбувається паралельно з "Днями модернізму", презентуватимуть проект відновлення та сталого розвитку дільниці "Новий Львів на Новому Львові".

Модеруватиме – Ярослав Ковальчук.

У нашому місті триває Міжнародна архітектурна школа "Новий Львів", де викладають фахівці з Амстердаму, Москви, Львова, Києва та Роттердаму. Заявки на участь у цій літній школі подали молоді дослідники з України, Польщі, Росії, Німеччини та Словаччини. Об'єктом дослідження учасників школи став історично сформований район Новий Львів, організована модерністська забудова якого почалася у 1920–1930-х роках і продовжилася житловою забудовою другої половини ХХ століття. У рамках чотирьох лабораторій ("Простір", "Cоціологія", "Cпадщина" та "Інтервенції") учасники школи працювали над історією розвитку району Нового Львова, аналізували його просторову та соціальну структуру, а також шукали можливості для втілення простих та швидких у реалізації проектів, які зможуть забезпечити видимі та суттєві результати у найближчій перспективі.

Результатом діяльності школи стане проект відновлення та сталого розвитку району Новий Львів, який і буде представлено учасниками школи широкому загалу в рамках просвітницького проекту "Дні модернізму у Ратуші".

Ярослав Ковальчук

викладач модулю “Проблеми урбанізму” Московської архітектурної школи МАРШ  (незалежна школа, що тісно співпрацює з London Metropolitan University). Керівник майстерні в Науково-дослідного і проектного інституту Генплану міста Москви. Засновник “Архітектурного бюро Рімша”. Співзасновник архітектурного бюро “Алєксандр Бродский”. Головний архітектор Центру сучасного мистецтва “Вінзавод” (Москва). Головний архітектор проекту “Інтер’єри” московської школи управління “Сколково”. Співавтор концепції курорту “Пірогово” (Росія).

За підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ.