Дні модернізму у Ратуші: архітектура, урбаністичні візії, спадщина

Дні модернізму у Ратуші: архітектура, урбаністичні візії, спадщина

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

25 - 29 серпня 2015

Ресторан "Ратуша" (площа Ринок, 1), Львів

Лектори з Амстердаму, Києва, Львова, Москви та Нью-Йорка розповіли про містобудування у ХХ столітті, а також демонстрували найкращі світові зразки переосмислення модерністської спадщини. Одним зі завдань "Днів модернізму у Ратуші" була спроба спровокувати та надихнути відвідувачів по-новому подивитися на так звані "депресивні райони" міст, побачити там перспективу та простір для творення.

Зустрічі з особистостями, які мають високий авторитет в архітектурних та урбаністичних колах, викликали також велике зацікавлення у широкої публіки. Кожна лекція чи презентація відбувалася при переповненому залі. Присутність у Львові фахівців такого рівня зацікавила також представників провідних українських медіа. Інтерв'ю з лекторами читайте за цими посиланнями:

Відкриті лекції тривали паралельно із Міжнародною літньою архітектурною школою "Новий Львів",

яку організовують Центр міської історії (Львів) та Московська архітектурна школа МАРШ (незалежна школа, що тісно співпрацює з London Metropolitan University).

На завершення "Днів модернізму у Ратуші" студенти з України, Польщі, Росії, Німеччини та Словаччини презентували проект "Новий Львів на Новому Львові", у якому запропонували способи відновлення та сталого розвитку цієї дільниці.

За підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ.

  • img

Зображення

Верхнє:  Бруталістський міський пейзаж, Сан-Франциско