Музика і кіно: показ озвучених аматорських фільмів

Музика і кіно: показ озвучених аматорських фільмів

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

15.12.2021, 18:30

Конференц-зал Центру міської історії

Запрошуємо на показ озвучених аматорських фільмів "Музика і кіно".

Аматорські фільми, зняті задля розваги на кіноплівку вузького формату, зазвичай були німими. Тогочасні камери не передбачали можливості записувати звук.

Працюючи впродовж останніх років зі збором, оцифруванням та показом таких стрічок, ми у Центрі міської історії неодноразово вдавалися до експериментів, щоб актуалізувати та привернути увагу до німих аматорських фільмів. Одним із підходів є запрошення до співпраці музикантів та митців, які створюють сучасне озвучення до фільмів в межах програми [розархівування]. На сьогодні назбиралось вже чимало робіт, які постали в результаті такої ініціативи ми хочемо ними поділитись під час показу та подискутувати про сприйняття і значення нової музики у німих фільмах.

Ми запрезентуємо і поспілкуємось про результат нещодавньої співпраці з художницею та музиканткою Мар'яною Клочко. Цьогоріч Мар'яна написала музику до фільму "Вася Ригель проти ЦРУ", який був знятий маріупольським кіноаматором Олександром Черновим у 1981 році, однак лише 2021 році дочекався свого саундтреку.

Для участі події, будь ласка, зареєструйтесь.

Мар'яна Клочко

Художниця та музикантка.

Показ є частиною виставки "Суспільство з кіноапаратом", яка запрошує зазирнути у світ кіноаматорства та ділиться історією цього явища, показує унікальні, раніше небачені матеріали. В основі виставки – колекція аматорських фільмів з приватних збірок, яка була зібрана впродовж останніх десяти років Міським медіаархівом Центру міської історії.

Години роботи виставки

  • середа – п'ятниця з 12.00 до 19.00
  • субота та неділя з 12.00 до 18.00

Зображення

Верхнє: стоп-кадр з фільму “Вася Ригель проти ЦРУ” Олександра Чернова, 1981