Львівський стиль Влодка Костирка

Львівський стиль Влодка Костирка

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

31.3.2022, 17:00

Арт-центр "Я Галерея", Шота Руставелі, 8

Ми долучаємось до благодійної культурної ініціативи #львівзустрічає і запрошуємо на зустріч "Львівське мистецтво для (не)львів'ян. Влодко Костирко". 

На зустрічі спільно переглянемо відеоісторію про львівського художника Влодка Костирка. Як пояснює свій вибір залишитись у Львові художник та які маршрути вибудовує у місті? Як місто та його історія впливає на мистецькі практики? Як стилістика живопису середньовіччя, ренесансу чи бароко сприяє рефлексіям художника про минуле та сучасне? Як місто спонукає Костирка до практик вуличного мистецтва? А також про взаємодію мистецької та дизайнерської діяльності, про "львівський стиль", який започаткував Костирко і який часто повторюють інші дизайни та вийшов за межі Львова,  будемо розмірковувати під час зустрічі.

post picture

Влодко Костирко

Митець, мистецтвознавець, куратор, колекціонер та дизайнер інтер’єру. Автор живопису, графіки, колажів, асамбляжів, інсталяцій, енвайронментів та вуличного мистецтва.

До розмови долучаться

  • Борис Філоненко, куратор, редактор IstPublishing
  • Богдан Шумилович, дослідник та керівник освітніх проєктів у Центрі міської історії

#львівзустрічає – благодійна культурна ініціатива Асоціації галеристів за участю Львівської міської ради. Сьогодні у Львова є місія. Місто стало прихистком для багатьох українців в умовах війни. Надбання Львова – його мистецтво та архітектура, його культура і люди можуть стати таким перемикачем.

Відеоісторія була створена у межах проєкту "Місто та мистецтво на межі" Центру міської історії. Під час цього проєкту команда Центру дізнавалась, що читали і на кого дивилися молоді художники Львова пізніх 1980-х, куди вони їздили за досвідом і підтримкою. Як наслідок, реалізуючи метод конструювання "людини – міста – історій" хотіли виявити та теоретизувати практики мистецького концептуалізму, що існували у Львові наприкінці 1980-х – початку 1990-х років.

Організатори

  • Я Галерея
  • Центр міської історії
  • Асоціація галеристів за участі Львівської міської ради
  • img

  • img

  • img

Зображення

Верхнє: Влодко Костирко "Jackson Pollok", 2019