Концептуалізм у Львові

Концептуалізм у Львові

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

12.2.2020, 18:30 

Під час зустрічі ми поговоримо про практики мистецького концептуалізму, що існували у Львові наприкінці 1980-х – 1990-х років, і посперечаємося чи може місто бути активним агентом у творенні мистецтва. Разом ми переглянемо короткі історії про Олену Турянську та Георгія Косована, створені в межах проєкту "Місто та мистецтво на межі", та поміркуємо про те, як Львів та його місця, майстерні митців та міські галереї ("не-місця") впливали на якість чи цілі мистецтва та розуміння самої творчості у пізньорадянському місті.

Фасилітуватиме зустрічі – Богдан Шумилович, керівник програм Публічної історії Центру міської історії.

Олена Турянська

мисткиня, авторка витинанок, інсталяцій, об’єктів та арт буків, дизайнерка інтер’єрів.  

Георгій Косован

галерист, куратор та колекціонер.

Ця подія стане першою з серій подій "(Пере)творені розповіді", що має на меті в діалозі з дієвцями творчого середовища актуалізувати та контекстуалізувати мистецькі процеси, явища та практики. Кожна розмова – (пере)творена розповідь – допомагатиме простежити, як митці та мисткині позиціонували себе у світі мистецтва, яким бачили своє місце у символічній топографії "Сходу та Заходу", як взаємодіяли між собою та творили культурний ландшафт міста. Зрештою, як місто та міські простори – місце та не-місце – впливали на творців мистецьких процесів, та які взаємовпливи, зв’язки та наративи вибудовувались між ними. Серія подій "(Пере)творені розповіді" є частиною програми [розархівування] Міського медіаархіву та програм Публічної історії.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Вікторії Панас, координаторки програм публічної історії [email protected].

Зображення

Верхнє: Олена Турянська "Присутність"/ artmedium.com.ua

Галерея: Віталій Солопчук