Місто і мистецтво Євгена Равського

Місто і мистецтво Євгена Равського

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

14.4.2022, 17:00

Галерея "Дзиґа", Вірменська, 35

Ми продовжуємо участь у культурній ініціативі #львівзустрічає і запрошуємо на зустріч "Місто і мистецтво Євгена Равського".

На зустрічі спільно переглянемо відеоісторію про львівського художника Євгена Равського. Художник ділиться своїми дитячими спогадами про Львів, про життя поза ним, приїзди та, зрештою, повернення до Львова. Равський проведе нас важливими для нього приватними та публічними крапками у місті у 1990-х роках. Ми поговоримо про формування зв'язків між мистецькими та музичними середовищами у Львові, про Ляльку і Дзиґу як важливі точки на культурній мапі міста, про майстерню художника, мистецькі ідеї та питання Євгена Равського.

До розмови долучаться

  • Влодко Кауфман, куратор галереї "Дзиґа"
  • Богдан Шумилович, дослідник та керівник освітніх проєктів у Центрі міської історії
post picture

Євген Равський

Художник-живописець, акціоніст і багаторічний куратор культурного центру “Лялька” у Львові

#львівзустрічає – благодійна культурна ініціатива Асоціації галеристів за участі Львівської міської ради. Сьогодні у Львова є місія. Місто стало прихистком для багатьох українців в умовах війни. Надбання Львова – його мистецтво та архітектура, його культура і люди можуть стати таким перемикачем.

Відеоісторія була створена у межах проєкту "Місто та мистецтво на межі" Центру міської історії. Під час цього проєкту команда Центру дізнавалась, що читали і на кого дивилися молоді художники Львова пізніх 1980-х, куди вони їздили за досвідом і підтримкою. Як наслідок, реалізуючи метод конструювання "людини – міста – історій" хотіли виявити та теоретизувати практики мистецького концептуалізму, що існували у Львові наприкінці 1980-х – початку 1990-х років.

Організатори:

  • Галерея "Дзиґа"
  • Центр міської історії
  • Асоціація галеристів за участі Львівської міської ради
  • img

  • img

Зображення

Верхнє: Євген Равський, фотоколаж з проєкту "Halywood"