Залишки міських фортифікацій

Залишки міських фортифікацій

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

15.4.2022, 13:00

Запрошуємо на серію прогулянок з дослідницею історії архітектури Ольгою Заречнюк "Знайомство зі Львовом". Під час прогулянок центральною частиною Львова у вас  буде можливість познайомитись із загальною історією міста, а також дізнатися більше про його стару архітектуру та як її сприймали львів'яни у ХІХ — на початку ХХ століть.

Перша прогулянка із серії — "Львів як місто що вціліло та залишки міських фортифікацій".

У середині ХІХ століття Львів не вважали красивим містом. Порівнюючи з містами західної Європи, його архітектуру не вважали достойною уваги і захоплення. Проте, чим глибше місцеві дослідники занурювалися в історію міста, тим більше  починали оцінювати його архітектурну спадщину. Нового значення набули, зокрема, фортифікаційні споруди, на які раніше не звертали увагу або вважали їх нікому непотрібними руїнами. Тепер вони стали нагадуванням, що Львів уцілів попри колись численні війни та облоги, і символом виживання міста. 

post picture

Ольга Заречнюк

Дослідниця архітектури, архітектурна редакторка проекту “Інтерактивний Львів”, авторка архітектурних описів будинків, проводить міські прогулянки з архітектурних тем

 

Тривалість міської прогулянки 1,5 години.

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням або номером телефону +380504327202 чи +380322751734. Після реєстрації ми повідомимо місце зустрічі.

На випадок повітряної тривоги під час прогулянки, маємо заплановане місце для укриття. 

Зображення

Верхнє: Порохова вежа // Biblioteka Narodowa