Будинок Політехнічного товариства та пошуки нового стилю

Будинок Політехнічного товариства та пошуки нового стилю

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

23.7.2022, 13:00

Запрошуємо на прогулянку з дослідницею історії архітектури Ольгою Заречнюк "Будинок Політехнічного товариства та пошуки нового стилю".

У 1870-х роках у Львові з'явився повноцінний архітектурний факультет, який очолив львів'янин Юліан Захарієвич. Відмовляючись від роботи віденських архітекторів, йшлося і про економічну незалежність Галичини, про те, щоб використовувати лише місцево видобуті та вироблені будівельні матеріали та конструкції. На основі цього і вивчення світової історії архітектури, школа Захарієвича мала розробити місцевий, впізнаваний архітектурний стиль.

Прогулянка зосередиться на кількох будинках у центрі міста, насамперед будинку Політехнічного товариства, що став продовженням цих ідей на початку XX століття.

post picture

Ольга Заречнюк

Дослідниця архітектури, архітектурна редакторка проекту “Інтерактивний Львів”, авторка архітектурних описів будинків, проводить міські прогулянки з архітектурних тем

Тривалість міської прогулянки 1,5 години

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням або номером телефону +380504327202 чи +380322751734. Після реєстрації ми повідомимо місце зустрічі.

Зображення

Верхнє: Ольга Заречнюк