Перегляд фільму

Перегляд фільму "Візуальна акустика: модернізм Юліуса Шульмана" (Visual Acoustics: The Modernism of Julius Shulman, 2008)

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

2.5.2018, 18:30

Центр міської історії, Львів

Його називали художником, який змушував "сучасність розгортатись у прекрасний спосіб". Юліус Шульман (1910-2009) був одним з провідних фотографів архітектури ХХ століття. Шульман закарбував головні роботи чи не кожного сучасного та прогресивного архітектора в Сполучених Штатах від 1930-х років, зокрема Френка Ллойда Райта, Річарда Нейтра, Джона Лотнера та Френка Гері. Його фотографії відобразили красу модерністського руху Південної Каліфорнії та його знакових будівель і відіграли важливу роль у створенні образу Лос-Анджелеса та його способу життя для решти світу. "Візуальна акустика" відзначає життя та кар'єру надзвичайно плідного фотографа, чия робота переплела красиві локації, романтичну чуттєвість та виразну перспективу у документуванні еволюції сучасної архітектури.

Кінопоказ відбудеться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

"Кіно-погляд. Американські міста і архітектура у документальних стрічках" –  серія кінопоказів, які проходитимуть з лютого до червня. Один раз на місяць ми будемо переглядати і обговорювати фільми про архітектуру через призму американського кіно. Американський досвід формування архітектурних напрямків, містопланування і проектування в епоху модернізму і пост-модернізму в кіно і хвалили, і ганили. Наша нова серія кінопоказів "Кінопогляд" досліджує, відзначає і розпачає над візуальною спадщиною американського суспільства. Один раз на місяць кінопоказ пропонуватиме інтерпретацію американських прикладів сучасної архітектури, містобудівництва (і місто-демонтажу), а також інші пов’язані теми.

Зображення

Верхнє: "Будинок Шталь (CSH № 22)", сфотографований Джуліусом Шульманом (1960)