Присвоєння модернізму: сучасні інтерпретації в архітектурі і дизайні

Присвоєння модернізму: сучасні інтерпретації в архітектурі і дизайні

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

6.11. 2019, 18:30

Центр міської історії, Львів

Ми щодня досвідчуємо модерністський Львів, перебуваємо серед цієї архітектури і користуємось інфраструктурою міста ХХ століття. Іноді робимо це несвідомо, безвідносно до ідей, намірів, контекстів; іноді сприймаємо через призму стандартних наративів, кліше і навіть стигм; а іноді – присвоюємо, коли ставимо питання, піддаємо сумніву чи знаходимо відповіді на актуальні питання.

На зустрічі говоритимемо про інструменти і практики сучасної архітектури і дизайну, які перебувають у діалозі з модерністською архітектурою, намагаючись її переосмислити, прийняти і, зрештою, присвоїти. У розмові візьмуть участь автори, чиї роботи є результатом воркшопу та частиною однойменної виставки "Фототектура модернізму",  – Олександра Давиденко та Андрій Пучінін, а також кураторка виставки – Наталія Мисак. 

Цією зустріччю ми завершуємо серію щомісячних розмов на виставці "Фототектура модернізму", де спільно з авторами, дослідниками архітектури, істориками та відвідувачами обговорюємо та рефлексуємо над виставкою, її окремими темами, й актуалізуємо дискусію довкола спадщини радянського модернізму в сучасному Львові.

Про авторів:

Олександра Давиденко

дизайнерка, проектна і комунікаційна менеджерка. Займається урбаністичною фотографією як одним з способів композиційного аналізу простору, відтак цікавиться архітектурою та естетикою модернізму. У професійній діяльності поєднує свої медіакомунікаційні знання з мистецькою освітою та практиками графічного дизайну.

Андрій Пучінін

архітектор, фотограф. Закінчив архітектурний факультет НАОМА (2017). Учасник студентських конкурсів, культурологічної акції КОД (2015), Всеукраїнської художньої виставки (2015, 2017), літньої архітектурної школи SSAA (2016, 2017). Займається проектуванням громадських просторів. Фотографія в діяльності архітектора слугує інструментом дослідження архітектурного простору.

Наталія Мисак

архітекторка, дослідниця Центру міської історії, кураторка виставки “Фототектура модернізму”.

Зображення

Верхнє: Робота Олександри Давиденко на виставці "Фототектура модернізму"

Галерея: Ірина Середа