Кінолюбителі, кіноклуби та професіонали

Кінолюбителі, кіноклуби та професіонали

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

14.11.2021, 12:00

online / youtube

Запрошуємо на онлайн-лекцію Олега Чорного "Кінолюбителі, кіноклуби та професіонали", яка продовжує цикл відеолекцій "Кіноаматорство: історії візуальних режимів та практик творення".

Коли почався бум кіноаматорства, яким обладнанням користувалися кінолюбителі, як і де виникали і працювали любительські кіностудії, хто ініціював, опікувався, чи керував цим процесом? Чи були якось пов'язані аматори з професійним кінематографічним середовищем і як функціонувала комунікація між ними? Зрештою, які труднощі поставали перед кіноаматорами в радянські часи та як досвід кіноаматорів вплинув на світову кіноіндустрію? Відповіді на ці питання та інші подробиці діяльності і життя кіноаматорів ви зможете дізнатися з відеолекції кінорежисера, медіа-художника і дослідника Олега Чорного.

post picture

Олег Чорний

Режисер, сценарист, медіа-художник. Член Національної спілки кінематографістів України, Української кіноакадемії та Nomadic University for Art, Philosophy and Enterprise in Europe. Зняті ним короткометражні художні, арт-відео роботи, короткометражні і повнометражні документальні стрічки  неодноразово брали участь у різноманітних фестивалях в Україні та за її межами, отримували нагороди.

Відеолекторій створено у межах проєкту "Суспільство з кіноапаратом: історії візуальних режимів та практик творення в Україні" за підтримки Українського культурного фонду.

  • img

  • img

Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою автора.