Курси

Центр приділяє багато уваги навчальним програмам як засобу розвитку урбаністичних студій у Львові, Україні та Східній Європі загалом.

Як недержавна інституція, Центр міської історії не має права надавати академічні сертифікати або ступені. Проте співробітництво з університетами та іншими вищими навчальними закладами відкриває можливість для студентів брати участь у навчальних програмах Центру та отримувати кредити за прослухані курси.

У 2008 р., у співпраці зі Українським Католицьким Університетом, академічний директор Центру Др. Тарік Сиріл Амар провів курс із міждисциплінарних підходів щодо вивчення міської історії. Богдан Шумилович, співробітник Центру, прочитав лекції з культурології, а Вікторія Середа, викладач Львівського національного університету імені Івана Франка, прочитала курси з міської соціології.

Центр планує постійно розширювати свою просвітницьку діяльність. Окрім сприяння налагодженню контактів із місцевими та міжнародними академічними закладами, бібліотека Центру забезпечує студентів науковою літературою для проведення їхніх досліджень.

Читати більше
facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon
1 2 3