Розваги під час війни: між ідеологією та культурою

Розваги під час війни: між ідеологією та культурою

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

6 вересня 2019 / 18.00

Оперний театр

Чи існує культурне життя і розваги в час війни? Ми пропонуємо поговорити про це на прикладі Львова часів Другої світової війни. Львів пережив дві окупації – радянську і нацистську. Які зміни принесла війна в культурне життя міста? Чому інституції культури стали місцями владних репрезентацій? Як міняється сфера розваг багатоетнічного Львова? Чому місця дозвілля стають просторами виключення і насилля для одних міських спільнот, і можливістю реалізації для інших? Яких виборів довелося досвідчити відомим львів’янам, які творили культурне життя міста?

Прогулянка є частиною програми Днів європейської спадщини у Львові.

Екскурсоводка:

 Інна Золотар

Розробляє, супроводжує і проводить екскурсії по Львову: Середньовічний Львів, Львів австрійської доби, місцями єврейської пам’яті, Личаківське кладовище і військові поховання, літературний Львів. Виїзні екскурсії Україною для українських та іноземних туристів: Галичина, Поділля, Буковина, Гуцульщина, Закарпаття, Волинь, тури польською та єврейською спадщиною, літературні тури.

Екскурсія розроблена на матеріалах проекту по розробці та пілотуванню матеріалів для гідів, організованого Центром міської історії як частини ширшого проекту "ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину".

  • img

Зображення

Верхнє: Вільгельм Деммер. Оперний театр, Львів, 1941. Колекція Дітріха Деммера / Міський медіаархів

Галерея: Ірина Середа