Нагорода

Нагорода "Європейська освітня програма 2020"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

26.11.2020

Сьогодні ввечері в Потсдамі Центр міської історії отримав нагороду 15-th European Cultural Brand Award в номінації Європейська освітня програма 2020 (European Education Program of the Year 2020).

У конкурсі команда Центру презентувала вибірку освітніх проєктів. Для нас кожен з цих проектів є нагодою дивитись на минуле, сьогодні і завтра як на простір для інклюзії, визнаючи багатоманітність і важливість різних досвідів.

Команда Центру вдячна за таку відзнаку і можливість бути представленими серед інших чудових проектів і ініціатив!

До слова, цього року ми також отримали підтримку в освітньому напрямку від Українського інституту. Завдяки цій співпраці ми удоступнили англійською мовою велику кількість ресурсів Центру, а також напрацювали структуру та візуалізацію освітньої онлайн-платформи. Цей проект і також нагорода запевняють нас у доцільності розвитку освітнього потенціалу напрацювань Центру, є доброю підтримкою і додають мотивації у подальших планах.

European Cultural Brand Awards 2020

Конкурс інноваційного культурного менеджменту, тенденцій культурного маркетингу та сталого культурного просування, розпочатий у 2006 році менеджером з питань культури Гансом-Конрадом Вальтером. Сьогодні це одна із найсучасніших премій Європи, яка нагороджує культурні проєкти у вісьмох категоріях: “European Culture Brand”, “European Trend Brand”, “European Cultural Manager”, “European Cultural Investor”, “European Education Program”, “European Cultural Tourism Region”, “European Prize for Urban Culture”, “European Prize for Sustainability in the Cultural Market”.