Номінація від European Cultural Brand Awards 2020

Номінація від European Cultural Brand Awards 2020

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

02.10.2020

Радіємо і ділимось – Центр міської історії є номінованим на European Education Program of the Year 2020  (Європейська освітня прогорама 2020) у межах 15-th European Cultural Brand Award. Разом із нами у категорії ще два проєкти "The JeKits" (Німеччина) та "The Berlin Wall Exhibition" (Німеччина).

У конкурсі команда Центру презентувала вибірку освітніх проєктів, які працюють із різними темами та репрезентують філософію та логіку усіх проєктів. 

Чи може історія бути місцем інклюзивності? Як вибудовувати підходи та методи, у розмові про нерідко складне й конфліктне минуле? Як досліджувати міську багатоманітність крізь призму локальних історій та суб'єктивних досвідів? Ці та багато інших питань ставимо у  освітніх програмах Центру. 

Глобальні політичні, соціальні, економічні трансформації та множинність особистих досвідів кінця 1980 – початку 1990-х наскрізна тема проєкту "(Ви)жити у 90-х"

Як про Другу світову розказувати у Львові, місті, яке радикально змінила ця війна? Як олюднити цю історію і вийти за межі мілітарних та національних наративів? Ці та інші питання актуалізує проєкт "Складні сторінки спільної історії". "Львів під час Великої війни" дає можливість дізнатися з міської та індивідуальної перспективи трагічний досвід глобального конфлікту. 

"Розшифровуємо" простір міста за допомогою мапування мистецьких практик у Львові кінця 1980-1990-х років у проєкті "Місто та мистецтво на межі". Та актуалізуємо соціальні та гендерні проблеми в контексті міжвоєнного Львова.

European Cultural Brand Awards 2020

Конкурс інноваційного культурного менеджменту, тенденцій культурного маркетингу та сталого культурного просування, розпочатий у 2006 році менеджером з питань культури Гансом-Конрадом Вальтером. Сьогодні це одна із найсучасніших премій Європи, яка нагороджує культурні проєкти у вісьмох категоріях: “European Culture Brand”,  “European Trend Brand”, “European Cultural Manager”, “European Cultural Investor”,  “European Education Program”, “European Cultural Tourism Region”, “European Prize for Urban Culture”, “European Prize for Sustainability in the Cultural Market”.

Із-поміж 112 аплікацій 42 журі – а це експерти у галузі культури, бізнесу та ЗМІ – під головуванням Президента доктора Гаґена В. Ліппе-Вайсфельда обрали короткий список із 25 номінантів для участі у премії European Cultural Brand Awards 2020.

Церемонія нагородження відбудеться у межах гала-концерту "Night of Cultural Brands" 26 листопада 2020 року в Потсдамі.

Зображення

Верхнє: виставка "Минуле в цифрі", Центр міської історії