Номінація від European Cultural Brand Awards 2020

Номінація від European Cultural Brand Awards 2020

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

02.10.2020

Радіємо і ділимось – Центр міської історії є номінованим на European Education Program of the Year 2020  (Європейська освітня прогорама 2020) у межах 15-th European Cultural Brand Award. Разом із нами у категорії ще два проєкти "The JeKits" (Німеччина) та "The Berlin Wall Exhibition" (Німеччина).

У конкурсі команда Центру презентувала вибірку освітніх проєктів, які працюють із різними темами та репрезентують філософію та логіку усіх проєктів. 

Чи може історія бути місцем інклюзивності? Як вибудовувати підходи та методи, у розмові про нерідко складне й конфліктне минуле? Як досліджувати міську багатоманітність крізь призму локальних історій та суб'єктивних досвідів? Ці та багато інших питань ставимо у  освітніх програмах Центру. 

Глобальні політичні, соціальні, економічні трансформації та множинність особистих досвідів кінця 1980 – початку 1990-х наскрізна тема проєкту "(Ви)жити у 90-х"

Як про Другу світову розказувати у Львові, місті, яке радикально змінила ця війна? Як олюднити цю історію і вийти за межі мілітарних та національних наративів? Ці та інші питання актуалізує проєкт "Складні сторінки спільної історії". "Львів під час Великої війни" дає можливість дізнатися з міської та індивідуальної перспективи трагічний досвід глобального конфлікту. 

"Розшифровуємо" простір міста за допомогою мапування мистецьких практик у Львові кінця 1980-1990-х років у проєкті "Місто та мистецтво на межі". Та актуалізуємо соціальні та гендерні проблеми в контексті міжвоєнного Львова.

Із-поміж 112 аплікацій 42 журі – а це експерти у галузі культури, бізнесу та ЗМІ – під головуванням Президента доктора Гаґена В. Ліппе-Вайсфельда обрали короткий список із 25 номінантів для участі у премії European Cultural Brand Awards 2020.

Церемонія нагородження відбудеться у межах гала-концерту "Night of Cultural Brands" 26 листопада 2020 року в Потсдамі.

Зображення

Верхнє: виставка "Минуле в цифрі", Центр міської історії