Друга Світова війна та Голокост у Львові

Друга Світова війна та Голокост у Львові

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

11 квітня 2019 / 14.00

Біля фонтану Нептуна, пл. Ринок, 1

Екскурсія розрахована на учасників воркшопу і ширше професійне середовище гідів Львова, які по завершенню спільно обговорять запропонований виклад теми та обміняються власними досвідами і викликами у проведенні тематичних екскурсій по Другій світовій у Львові.

Під час туру розробники розкриють тему єврейської громади Львова, розкажуть про львівське гетто, окупаційні адміністрації, львівські в'язниці та тоталітарні режими. Особливим фокусом будуть особисті спогади людей, що пережили Другу світову війну у Львові та свідчення того часу.

Екскурсію проведуть організатори проекту Free Walkative! Tour

Андрій Кусій

екскурсовод по Львову та західній Україні, філолог

Надія Макаришин

екскурсоводка, викладачка та аспірантка кафедри англійської філології Львівського національного університету імені Івана Франка

Free Walkative! Tour - проект, заснований понад 10 років тому у Кракові. Зараз діє у 9 містах Польщі та України. У Львові з 2017 року. Його мета - поділитися знаннями та любов'ю до рідного міста зі всіма бажаючими.

Пілотна екскурсія є частиною практичної програми для гідів, розробленої в межах проекту "ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину"

Проект "ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину" фінансується Європейським Союзом

  • img

  • img