Коли, кого, як залучати до відновлення?

Коли, кого, як залучати до відновлення?

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

17.11.2022, 14:00-18:00

zoom / online

Протягом останніх двох тижнів ми запрошували практиків та теоретиків ділитись досвідом реалізації учасницьких проєктів в умовах війни у межах проєкту "Відбудова України: Хто має право на участь?".

Чому залучення та участь на часі і має бути в фокусі уваги? Хто, коли та яким чином має брати участь у відновленні громад? Як забезпечити процес рівності? Який досвід ми маємо та можемо використати, а які практики та підходи до участі й залучення мають бути переглянуті? Коли громада стає суб'єктом прийняття рішень та несе відповідальність за них? Як бути інклюзивними до тих, хто сьогодні захищає Україну або волонтерить? Як залучати тих, хто був змушений виїхати з громади, тікаючи від війни? На ці та інші питаннями ми шукали і досі шукаємо відповідей. Але сьогодні постає значно більше питань і значно більше викликів, ніж можливо охопити протягом короткого часу дискусії. Разом із тим, маємо значно більше досвіду.

Тож запрошуємо 17 листопада взяти участь в онлайн-майстерні, присвяченій практикам участі та залучення до відновлення громад України. Це відкрита подія у форматі "світове кафе" на платформі zoom для всіх, хто має внутрішній ресурс поділитись своїм досвідом, проблематизувати виклики, поставити запитання та спробувати спільно знайти на них відповіді.

РЕЄСТРАЦІЯ

Запрошуємо реєструватись до участі працівників муніципалітетів, громадських активістів, дослідників, експертів та практиків у сфері залучення та участі, роботи зі спільнотами та всіх зацікавлених в темі залучення. У кожної та кожного буде нагода запропонувати питання для обговорення. Ця онлайн-зустріч є можливістю поговорити зі спільнотою в безпечному середовищі.

Щоб взяти участь, будь ласка, зареєструйтесь.

На основі зустрічі ми підготуємо нотатки та опублікуємо їх. Так наші напрацювання зможуть стати корисними для всіх, хто сьогодні реалізує або планує реалізувати учасницькі проєкти, спрямовані на відновлення України.

Робоча мова українська. Також буде доступний переклад на англійську.

Проєкт здійснюється у співпраці з Фондом імені Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна.

  • img

  • img

Зображення

Верхнє: Катерина Москалюк, 2022 // Міський медіаархів Центру міської історії