Залучення до відновлення: досвіди інших країн

Залучення до відновлення: досвіди інших країн

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

6.12.2022, 18:30

zoom / online

Якими були практики участі та залучення до процесу відновлення в Колумбії, Боснії та Герцеговині, Сполучених Штатах Америки? Як і чи осмислення іноземного досвіду залучення може бути корисним для відновлення громад України? Запрошуємо на дискусію, якою завершуємо серію розмов "Відбудова України: Хто має право на участь?".

Протягом публічних зустрічей та обговорень у межах серії спільно з акторами та акторками різних ініціатив — на державному, міському, громадянському, локальному рівнях — фокусувались на ключових викликах і можливостях, з якими вже зіштовхуються і будуть ще мати справу громади в Україні на шляху післявоєнного відновлення, відбудови та інтеграції. Також обговорювали принципи та цінності, які мають бути в основі практик участі та залучення.

Долання викликів України повоєнного відновлення, яке великою мірою розпочалось вже в часі активної фази російської агресії, повинно опиратись на локальний контекст. Водночас у своїх думаннях та проєкціях маємо можливість аналізувати, враховувати помилки та досвіди інших країн та міст, які свого часу постраждали від війн, соціальних конфліктів чи природніх катастроф. Саме тому на завершення серії ми пропонуємо зустріч-обговорення іноземного досвіду відбудови. 

У розмові візьмуть участь:

Маурісіо Соса Норенья, дизайнер та фахівець з публічних комунікацій (Колумбія та Німеччина)

Анастасія Боброва, аналітикиня і менеджерка Cedos, редакторка Mistosite (Україна)

Робоча мова: англійська. Також буде доступний синхронний переклад на українську.

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь.

Серія публічних подій "Відбудова України: Хто має право на участь?" є ініціативою створення майданчика для обміну досвідом та думками щодо викликів, підходів та практик залучення громади до процесів пов'язаних із відновленням громад.

Проєкт здійснюється у співпраці з Фондом імені Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна

  • img

  • img

Зображення

Верхнє: Руйнування Нового Орлеану внаслідок урагану Катріна, фото Джеррі Грейсона // HELIFILMS AUSTRALIA PTY LTD/GETTY IMAGES, 2005