Як побудувати діалог про майбутнє: досвід реалізації проєктів відновлення в громадах

Як побудувати діалог про майбутнє: досвід реалізації проєктів відновлення в громадах

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

2.11.2022, 16:00

zoom / online

Запрошуємо на зустріч "Як побудувати діалог про майбутнє: досвід реалізації проєктів відновлення в громадах", якою продовжуємо серію "Відбудова України: Хто має право на участь?".

Під час зустрічі обмінюватимемось досвідами та розмовлятимемо про мозаїку проєктів у громадах, спрямованих на відбудову та відновлення населених пунктів та спільнот, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення Росії, або на які вплинула війна. Ми розглянемо досвід залучення спільнот до обговорення стратегій розвитку громад, наприклад, відновлення та захист культурної спадщини або залучення молоді до обговорення стратегії відновлення України. Поговоримо про роль тактичних проєктів. Окремо розглянемо практики залучення волонтерів та місцевої спільноти до реалізації ініціатив з відновлення житла. Обговоримо виклики, з якими зіштовхуються активісти та органи місцевої влади. Шукатимемо відповіді на питання, як будувати нові умови інклюзивності, емпатії та залученості в громадах.

У розмові візьмуть участь:

  • Костянтин Кучабський та Роман Сах — співзасновники науково-­мистецької платформи "Острів", творці проєкту "Конструкція взаємодії. Відкриті села"
  • Анастасія Пономарьова, архітекторка, урбаністка, дослідниця, співзасновниця проєкту Co-Haty урбаністичної агенції Urban Curators
  • Катерина Гончарова, Ph.D, фахівчиня з культурної спадщини України у World Monument Fund
  • Дем'ян Петрик, проєктний менеджер, керівник напрямку молодіжних рад в ГО "Молодіжна платформа", учасник проєкту "Діалоги про майбутнє"
  • Віталій Селик, співзасновник волонтерської ініціативи "Сміливі відновлювати"

Модераторка зустрічі дослідниця Марія Грищенко.

Зустріч відбудеться онлайн, на платформі zoom. Для участі, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням.

Проєкт здійснюється у співпраці з Фондом імені Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна.

  • img

  • img

Зображення

Верхнє: George Ivanchenko, 2022 // Міський медіаархів Центру міської історії