Місто: сцена та за лаштунками

Місто: сцена та за лаштунками

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

11.11.2015, 19:00

Перша сцена сучасної драматургії Драма.UA (вул. Городоцька 36)

Театр існує у просторі та в часі – його фізична та символічна локалізація визначається через низку факторів, серед яких чинники престижу, центральності і / або периферійності, а також маркування зв'язку з певною групою людей (одні театри асоціюються з дитячою публікою, інші – з туристами чи мистецьким середовищем). Зараз театр є перш за все міським феноменом, і місто як простір і як спільнота глядачів, критиків, творчих колективів і цілком байдужих до театру людей виступає причиною та наслідком низки театральних процесів. Міське середовище багато у чому визначає особливості театру, однак і театр може виступати каталізатором для творення громади і транслювати певні цінності. Власне, про комунікацію між публікою і театром, про міську театральну інфраструктуру та творення "обличчя" театру ми плануємо поговорити цього разу.

Зустріч відбудеться у форматі дискусії за участі театрознавця Майї Гарбузюк, історика Оксани Дудко та журналіста Андрія Бондаренка. На дискусію також запрошено директорів та представників усіх львівських театрів, театральних критиків, менеджерів культури та урбаністів.
Модеруватиме розмову культуролог Зоряна Рибчинська.

Дискусія відбулась у рамках серії розмов Театр:InsideOut,  що є спільним проектом Центру міської історії та Першої сцени сучасної драматургії Драма.UA.