Тексти для театру, тексти про театр

Тексти для театру, тексти про театр

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

9.9.2015, 15:00

Мала сцена Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11)

"Я безпосередньо спілкувалася з драматургами, вела з ними мову що нам треба, на готовому матеріалі драматургічному, які акценти треба зробити, як діти краще той чи інший момент в п'єсі сприймають. Вони йшли мені на зустріч…" (цитата з інтерв'ю з колекції "Театри Львова після 1945 року").

Театр комунікує різними мовами: пластикою, кольором, світлом, звуком і словом. Він творить і перетворює тексти, інтерпретує їх, підкреслює одні сенси і нівелює інші. Під час зустрічі ми поговоримо про те, як театр працював і працює з текстами, яких текстів він потребує і як тексти його змінюють. Окрім цього, ми поміркуємо над тим, появу яких текстів провокують театральні процеси у Львові і наскільки ці тексти відповідають потребам як театрального середовища, так і "споживачів культури".

За детальнішою інформацією про проект звертайтеся до Наталі Отріщенко [email protected] або Вікторії Швидко [email protected].

Дискусія відбулась у рамках серії розмов Театр:InsideOut,  що є спільним проектом Центру міської історії та Першої сцени сучасної драматургії Драма.UA.

  • img

  • img