Фотографії у фондових колекціях львівських архівів, музеїв та бібліотек

Фотографії у фондових колекціях львівських архівів, музеїв та бібліотек

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

12.9.2008

Центр міської історії, Львів

Учасники зустрічі виголосили доповіді про кількісний стан та опрацювання збірок відділів та фондів фотографії, які зберігаються у львівських музеях та наукових бібліотеках; презентовано метод історико-предметної експертизи фотографій; охарактеризовано збірку візуальної Леополітани в електронному архіві видавництва "Центр Європи".

Метою проведення круглого столу було привернення уваги до збереження, вивчення, наукового опрацювання та публікації фотографій з фондових колекцій львівських архівів, музеїв та бібліотек.

У рамках круглого столу було презентовано міжнародний досвід створення каталогів фотографій, методи наукового опису та зображення візуальних матеріалів у друкованих виданнях та Інтернет-ресурсах.

Важливою подією зустрічі стала наочна презентація ефективності методу історико-предметної експертизи фотографій для ідентифікації та датування мілітарних фотографій. У рамках круглого столу було прийнято узгоджену позицію створення робочої групи для розробки спільних засад каталогу львівських фотографій.