День домашнього кіно

День домашнього кіно

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

8 - 12 жовтня 2018

З нагоди Міжнародного дня домашнього кіно у  Міському медіаархіві триватимуть вже традиційні дні відкритих дверей. Власники приватних архівів, що містять домашні відео-записи на 8 мм та 16 мм кіноплівках, мають унікальну можливіть безкоштовно їх оцифрувати.  Протягом тижня запрошуємо приносити матеріали до Центру міської історії - вулиця Богомольця, 6.

19 жовтня 2018 о 18.00 у конференц-залі Центру відбудеться презентація оцифрованих цього року матеріалів, перегляди домашніх фільмів та їхнє обговорення.

Для Міського медіаархіву свято домашнього кіно відбудеться вже втретє. За цей час нам вдалось зібрати та зберегти чимало матеріалів не лише зі Львова, але й інших міст України. Учасники отримали можливість відновити свої сімейні спогади та поділитися ними зі своїми близькими. Окрім цього, віднайдені приватні архіви домашнього кіно стали матеріалом для досліджень та створення фільмів. Зокрема фільм "Щасливі роки" створений Світланою Шимко та Галиною Ярмановою у 2018-му році був відзначений спеціальною нагородою на кінофестивалі "Молодість".

День домашнього кіно - це свято аматорських фільмів і кіно, яке щорічно проводиться у жовтні у багатьох місцях світу. Заходи в цей день дають можливість окремим особам і сім'ям побачити і поділитися своїми власними домашніми фільмами, побачити своїх сусідів і т.д. Це шанс, щоб дізнатися, чому треба піклуватися про ці фільми і дізнатися, як найкраще доглядати за ними.

Щоб дізнатись деталі щодо оцифрування Ваших домашніх відеозаписів, пишіть на адресу: [email protected], або ж завітайте до нашого офісу: вул. Ак. Богомольця, 6.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

  • img

Зображення

Верхнє: Міський медіаархів