Кінофестиваль Молодість

Кінофестиваль Молодість

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

31 травня - 2 червня 2018

До цьогорічного Національного конкурсу міжнародного кінофестивалю "Молодість" потрапили два фільми, що були створені на основі матеріалів Міського медіаархіву, і  їх можна буде переглянути в Києві.

 

"Інтербачення-Львів" та "Щасливі роки" - дві стрічки, що з’явились завдяки конкурсу "Свіже" організованому спільно з Львівською кінокомісією минулого року. Метою конкурсу була актуалізація та переосмислення аудіо-візуального надбання минулого за допомогою сучасних художніх прийомів та нового погляду.Переможці отримали фінансування на реалізацію власних проектів.

Деталі про фільми та покази можна знайти на їхніх сторінках на сайті "Молодості":

"Щасливі роки" (Шимко Світлана, Ярманова Галина) - фільм-дослідження про негетеросексуальних жінок в СРСР із використанням архівних відеоматеріалів і метанарації.

"Інтербачення-Львів" (Телюк Олександр, Мензелевський Стас, Онуфрієнко Анна). Телебачення змінило наш світ. Та чи ми усвідомлюємо весь масштаб цієї метаморфози? Це аудіовізуальне дослідження звернеться до перших двох десятиріч масового поширення українського телебачення, одним із центрів якого виявився Львів, де у 1957 році було створено завод телевізійної техніки і   випущено перші українські телевізори "Львів".

Запрошуємо на перегляди і бажаємо успіху учасникам конкурсу!

Зображення

Верхнє: Міський медіаархів