Виставка

Виставка "Вразливий стан"

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

22 лютого-31 березня 2019

У Музеї сучасного мистецтва Одеси триває фінальна виставка мистецьких резиденцій SWAP: UK/UKRAINE 2018.

Минулого року вперше до цієї програми резиденцій приєднався Міський медіаархів Центру міської історії. В її межах впродовж вересня-жовтні фото-митець Мартім Рамос досліджував матеріали медіаархіву. Результатом став псевдодокументальний фільм "О, темний, чудовий світ" (A darker, better place) на основі кадрів з архіву Львівського телебачення, який можна оглянути на виставці.

Назва виставки "Вразливий стан" апелює до політичного, емоційного й соціального контексту, який відображають роботи дев’ятьох митців з України та Великої Британії (Анни Кахіані, Ніколая Карабіновича, Вікторії Миронюк, Дани Венеції, Хелен Фленеган, Джайміні Патель, Мартіма Рамоша, Рікардо Матлакаса, Сюзанни Старк). Куратори: Ілля Заболотний (Британська Рада) та Ліна Романуха (фонд ІЗОЛЯЦІЯ).

Цього року виставка мистецьких резиденцій SWAP: UK/UKRAINE 2018 відбувається в Одесі, оскільки Одеса є містом-побратимом Ліверпуля, де проводиться одна з найбільших та найвпливовіших виставок сучасного мистецтва Сполученого Королівства - Ліверпульська Бієнале.

Для Центру міської історії досвід долучення до програми резиденцій став новим і важливим, а також ми раді продовжити виставкову співпрацю з Музеєм сучасного мистецтва в Одесі. Вперше ми мали нагоду втілити спільний проект минулої осені під час роботи з виставкою "(не)означені".

Зображення

Верхнє: Британська Рада в Україні