Програма обміну Британської Ради в Україні

Програма обміну Британської Ради в Україні

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

19.06.2018

Запитайте будь-якого митця: чого, він найбільше потребує для того, щоб втілити в життя свої творіння? Відповідь буде одна – часу та підтримки. Вже протягом трьох років Британська Рада в Україні та Ліверпульська бієнале взаємодіють з найбільш передовими мистецькими інституціями в Україні та Великобританії, щоб надати саме це – час та підтримку – перспективним митцям та кураторам з обох країн.

Цього року з програмою мистецьких резиденцій Британської Ради вперше співпрацює Центр міської історії. Резиденція передбачає співпрацю з Міським медіаархівом Центру.

Кого шукає програма SWAP: UK/Ukraine Residency? Митців і кураторів, зацікавлених у розширенні своїх горизонтів. На третьому році роботи SWAP: UK/Ukraine Residency Programme пропонує наступне:

  • для трьох митців з України – резиденції до 45 днів у вересні та жовтні 2018 року в Ліверпулі (Англія) під кураторством команди Ліверпульської бієнале;
  • для одного куратора з України – резиденцію до 45 днів у вересні та жовтні 2018 року в Ліверпулі (Англія) під кураторством команди Ліверпульської бієнале;
  • для шести митців з Великобританії  – резиденції до 45 днів у серпні та вересні 2018 року в Харкові, або у вересні та жовтні 2018 року – в Києві, Львові (Центр міської історії та Арт-центр "Фабрика повидла") та Одесі.

Детальні вимоги до аплікацій

Прагнете створювати мистецтво? Програма SWAP: UK/Ukraine Residency надає для цього час, підтримку, міжнародний досвід та промоцію. Подавати заявку вже сьогодні – [email protected]

Дедлайн подачі заявок  – 15 липня 2018

В Україні Британська Рада працює з такими інституціями, як "Ізоляція. Платформа Культурних Ініціатив" (Київ), Одеський музей сучасного мистецтва, ЄрміловЦентр та Муніципальна галерея (Харків), Арт центр Фабрика Повидла і Центр міської історії (Львів); у Великобританії це Bluecoat, FACT та Open Eye Gallery, які розташовані в Ліверпулі і надають свою професійну підтримку. Мета програми зосереджена в її назві – SWAP (ОБМІН). Культури, мистецькі традиції та техніки, нові мистецькі тенденції, концепції та філософія взаємно збагачуються, коли митці мандрують просторами Європи, здобуваючи фізичний і психологічний досвід дослідження мистецького різноманіття територій, що колись були недоступні, а тепер відкриті для вивчення.

Зображення

Верхнє: Paul Elliman, QUERTY_PE, 2012. Image courtesy the artist.