Роксоляна Головата

Роксоляна Головата

історична редакторка проекту "Інтерактивний Львів", дослідниця (2022 – дотепер)


Отримала ступінь магістра історії в Українському католицькому університеті (2017). Аспірантка в Українському католицькому університеті (гуманітарний факультет) та Вроцлавському університеті (Інститут історії мистецтва).

У 2015-2016 рр. в рамках стипендії Європейської федерації католицьких університетів перебувала на стажуванні в Інституті історії мистецтва Люблінського католицького університету ім. Івана Павла ІІ.  У 2017-2018 рр. була учасницею стипендійної програми для молодих науковців Уряду Республіки Польща. Її дисертаційне дослідження було підтримане Вишеградським фондом. Тема дисертації зосереджена на урбаністичних змінах Галицького передмістя у Львові, його соціотопографії та перцепції простору у довгому 19 столітті.

У межах Інтерактивного Львова опублікувала історію Загальної крайової виставки Галичини: як до неї готувалися та якими були враження відвідувачів, а також матеріал про Товариство приятелів красних мистецтв у Львові до 1914 року.

Наукові зацікавлення: урбаністика, перцепція простору, мистецькі мережі Львова та їхні прояви у публічному просторі міста.

У Центрі міської історії є дослідницею та історичною редакторкою проекту "Інтерактивний Львів".