Новий Львів: між парками і залізницею

Новий Львів: між парками і залізницею

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

травень - серпень 2016

Школа № 69 (вул. Запорізька 20), вул. Тернопільська, 15

Ця виставка – збірка образів із минулого Нового Львова, від заснування дільниці у 1930-х роках і до сьогодні, створена Центром міської історії на основі ресурсів "Міського медіаархіву" Центру. Фотовиставка показує найхарактерніші для Нового Львова простори: парки, водні ресурси, архітектурні цікавинки – у їхній взаємодії з мешканцями. Фотографії та мапи з різних часів пропонують кілька образів Нового Львова: як дільниці з новими, кращими стандартами життя; як міста-саду; як майданчика для модерністських експериментів у архітектурі; як місця для спорту, самовдосконалення і – водночас – відпочинку й меланхолійних прогулянок на природі

Відкриття виставки є одним із заходів у рамках проекту "Громади в дії", що реалізується Інститутом міста за фінансування Програми ЄС "Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development 2012 and 2013". Проект спрямований на активізацію локальних громад міста, співпрацю з громадськими активістами, а також налагодження ефективного діалогу мешканців з місцевою владою через залучення у процес планування та прийняття рішень. У рамках проекту відбуваються щомісячні зустрічі мешканців, де вони діляться досвідом і роблять практичні кроки з покращення життя своїх громад.

Над підготовкою виставки працювали Ольга Заречнюк, Олександр Маханець, Ірина Склокіна, Євген Червоний, Андрій Лінік, чий інтерес до дільниці виріс ще з міжнародної архітектурної літньої школи "Новий Львів" (серпень 2015 року).

Зображення

Верхнє: колекція Міського медіаархіву

Галерея: колекція Міського медіаархіву