Культурна спадщина Львова: знати, щоб планувати

Культурна спадщина Львова: знати, щоб планувати

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

17 травня 2019 / 17.00

Перша Львівська Медіатека (м. Львів, вул. Мулярська 2а)

Запрошуємо представників міської влади та громадських організацій в Першу львівську медіатеку на презентацію великого соціологічного дослідження про спадщину Львова.

Культурна спадщина міста – це не про минуле, як може здаватись, а про теперішнє та майбутнє. З якими проблемами мають справу ті, хто щодня працює з різними аспектами культурної спадщини у Львові? Що означає спільність спадщини – спільну відповідальність чи безвідповідальність, емоційно забарвлене ставлення чи, навпаки, відсторонення? Алла Марченко презентує результати на основі фокус-груп в експертних колах Львова для представників міської влади та громадських організацій.

Водночас, під час виступу відбудеться презентація результатів масового опитування населення Львова про культурну спадщину. Про що важливо знати всім, хто планує нові ініціативи, пов’язані з культурною спадщиною Львова? Кому сьогодні цікава культурна спадщина міста, і як можна задовольнити цей запит? Які ініціативи, пов’язані з культурною спадщиною, є потрібними мешканцям і мешканкам Львова? Які події та особи вважаються ними як найбільш важливі, і про що це свідчить?

Дослідження проведені Центром міської історії у співпраці з Українським центром вивчення громадської думки "Соціоінформ" та є частиною проекту "ReHerit: спільна відповідальність за спільну спадщину", який фінансується Європейським Союзом.

  • img

  • img

Зображення

Галерея: Богдан Ємець