Мономіста Донбасу

Мономіста Донбасу

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

20 вересня 2018 / 17.30

Центр міської історії, Львів

Запрошуємо на презентацію книги "Праця, виснаження та успіх: промислові мономіста Донбасу". Подія проходитиме в рамках Книжкового форуму у Львові.

Під час презентації поговоримо про стереотипи історії Донбасу та його фотографічні образи, про повсякденне життя, розбудову міського простору та особливості стосунків між людьми у поселеннях, що засновувалися навколо виробництва, із співредакторкою книги Іриною Склокіною.

Книга "Праця, виснаження та успіх: промислові мономіста Донбасу" (за редакції Володимира Кулікова й Ірини Склокіної, Львів, 2018) є спробою представлення історії Донбасу ХІХ–ХХІ ст. через призму життя мешканців і творців промислових мономіст. Саме наполеглива праця не тільки робітників, але й управлінців і бізнесменів веде до успіху, який, однак, теж має свою ціну – виснаження людських і природних ресурсів. Книга розповідає про те, ким були мешканці мономіст, якими були їхнє буденне життя, робота, відпочинок та як вибудовувалися стосунки між людьми і різними соціальними групами.