Винзавод у фотографіях

Винзавод у фотографіях

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

27.04.2016

На сторінці бази даних "Урбаністичні образи" завантажено і відкрито доступ до нової колекції фотографій середини 60-х років з львівського заводу "Укрголоввино".

Фотографії з нової колекції походять із спеціального альбому, який був створений  для презентації життя заводу і походить із середини 1960-х років. Серед представлених зображень загальні види території підприємства, будівлі, виробничі цехи із конвеєрами, лабораторії та зразки обладнання, портрети працівників та світлини із виступів творчого колективу заводу, асортимент продукції і документування виробничого циклу.   Львівський винзавод постав у перші повоєнні роки, як база для збуту та фасування вина, яке здебільшого  доставлялось з Молдови і до середини 60-х перетворився у повноцінне велике підприємство, про що свідчать фотографії. Основні потужності у цей час знаходились на Підзамчі, за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 124 (зараз ця територія належить до вулиці Волинської, 10а).

Переглянути повну збірку фотографій заводу "Укрголоввино" можна на сторінці Урбаністичні образи.

Нагадаємо, що раніше були опубліковані фотографії з альбому Львівського заводу автонавантажувачів, на яких задокументовано становлення повоєнного індустріального Львова.

Зображення

Верхнє: Міський медіаархів