Голоси Євромайдану

Голоси Євромайдану

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

15.02.2014

Історія твориться тут і відбувається зараз. Кожен є її співавтором. Важливість моменту, динаміка розвитку і зміни, надія та погляд у майбутнє - це те, що ми прагнемо задокументувати для подальшого осмислення в академічному та громадському середовищах.

Центр міської історії продовжує проект "Голоси супротиву та надії", у якому ми збираємо інтерв'ю та документуємо події, що відбуваються в Україні.

"Перша хвиля" дослідження була реалізована у грудні 2013 року. Усього нами було опитано 80 осіб, які долучалися до протестних акцій. Запрошуємо ознайомитися з уривками інтерв'ю з учасниками та активістами Євромайданів в Україні (Київ, Львів, Харків) та Польщі (Варшава, Люблін) на фейсбук сторінці Центру у фотоальбомі "Голоси Євромайдану / The voices of Euromaidan". Альбом постійно оновлюється.

Зараз у зв'язку із падальшим загостернням соціально-політичної ситуації в Україні ми розпочинаємо "другу хвилю" опитування та збору матеріалів.

Керівники проекту "Голоси супротиву та надії": Наталія Отріщенко, Анна Сусак.

Якщо б Ви хотіли поділитися своєю історією участі у Євромайданах чи наявними у Вас фото та відеоматеріалами, просимо контактувати з нами через е-мейл: [email protected] або за телефоном +38032-2751734.