(Не)подолане минуле

(Не)подолане минуле

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

23.10.2015

Вдруге цієї осені усні історики(ні) з України, Білорусі, Польщі, Молдови та Росії змогли зустрітися і обговорити свої ідеї, поділитися сумнівами та запланувати подальшу співпрацю: 8-9 жовтня в Одесі проходила Міжнародна конференція "Усна історія (не)подоланого минулого: подія – наратив – інтерпретація".

Чи може усна історія стати каталізатором змін у суспільстві? Відповідь на це запитання шукали в рамках секції "Усна історія як дослідницький проект та громадська ініціатива: виклики та переваги (спів)праці". Дослідники з України, Білорусі та Польщі поділилися власним досвідом проектів, коли оповідач є не інструментом для отримання інформації, а основним суб’єктом-реципієнтом витвореного завдяки інтерв’юванню продукту. Під час цієї секції було представлено досвід Центру міської історії.

Враження Наталі Отріщенко, координаторки проекту «Міські розповіді», про перебіг конференції можна прочитати за посиланням: http://oralhistory.com.ua/novini/akadem-zhittya/usna-istorija-nepodolanogo-mynulogo-pravo-na-spogady.html

Зображення

Верхнє: Українська асоціація усної історії