Підтримка проекту про (пост)індустріальну історію | Cтворюй із Суспільним

Підтримка проекту про (пост)індустріальну історію | Cтворюй із Суспільним

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

25.12.2020

Проєкт Центру міської історії у співпраці з Привіт/production "Праця, втрата, досвід: (пост)індустріальні біографії міста" став одним з переможців конкурсу "Створюй із Суспільним". Результатом проекту стане документальна історія, яку транслюватиме Суспільне у 2021-му році.

Зазвичай історії підприємства пишуть через історію будівель та виробництва, а про деіндустріалізацію ми говоримо як про зупинку виробництва та руйнування. Проєкт "Праця, втрата, досвід: (пост)індустріальні біографії міста" пропонує розширити розмову про індустріальне життєвими історіями конкретних людей, щоб побачити процеси (де)індустріалізації не лише як колапс виробництв, але як системні трансформації, які заторкнули усі аспекти міського життя та досі формують наше сучасне.

Для виробництва і трансляції на регіональних телеканалах Суспільного мовника у прийдешньому році відібрано 68 проєктів.
Серед підтриманих у Львові також проєкт "Покоління Д" команди Андрiя Усача, Анни Ютченко та Анни Яценко. Це дуже різні проекти, які спільно є опрацюванням з різних перспектив досвідів повоєнних десятиліть у регіоні і пошуку мови їхнього осмислення.

Зображення

Верхнє: Урок фізкультури в спортивному залі Львівського професійно-технічного училища №33. Колекція Володимира Румянцева // Міський медіаархів Центру міської історії