Прихисток на Богомольця 6

Прихисток на Богомольця 6

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

18.3.2022

Початок війни для багатьох людей означає втрату дому. Вимушений переїзд в незнайомі міста в таких екстремальних і загрожених умовах є складним пережиттям і дуже важливо забезпечити людям базові умови для ночівлі та перепочинку. З початку війни росії проти України Львів став одним з вузлів для координації внутрішньо переміщених осіб. Мешканці міста, організації, волонтери, муніципальні служби — усі докладають і об'єднують зусилля для підтримки та допомоги в ці темні часи.

Із 26 лютого 2022 року майже 250 людей знайшли прихисток на Богомольця, 6 в приміщеннях Центру міської історії, Jam Factory Art Center та Rondo Café. Це мешканці Дніпра, Запоріжжя, Києва, Харкова, Бучі, Ірпеня, Гостомеля, Лисичанська, Любатина, Вишневого, Житомира, а також громадяни Канади, Сирії, Нігерії, Ірландії, Польщі, Великої Британії.

Вже в цьому моменті ми вдячні всім, хто долучився до облаштування прихистку та іншої пов'язаної співпраці та координації: ZMIN Foundation, Львівському муніципальному мистецькому центру, Львівській філармонії, усім неформальним мережам, зокрема координованій Ірою Ковальчук та Веронікою Гоменюк, командам Jam Factory Art Center, Rondo Café та Центру міської історії, та кожному та кожній, хто долучився дією, словом та думкою.

Прихисток продовжує функціонувати. Якщо вам чи вашим знайомим чи близьким потрібне місце для ночівлі, просимо телефонувати за номерами +380322751734 та +380 (50) 432 72 02

Бережіть себе та своїх близьких! Тримаймося!

Зображення

Верхнє: конференц-зал Центру міської історії адаптований як прихисток для біженців / фото Олі Климук