Рецепти щастя

Рецепти щастя

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

24.11.2014

Під відкритим небом у дворику Центру міської історії експонувалася виставка під назвою "Транскордонні рецепти щастя". Ця виставка - проект команди молодих людей з України, Польщі, Німеччини, які брали участь у воркшопі "Долаючи кордони". Проект присвячений кордонам, які існують не між державами, суспільствами і культурами, а перш за все в нас самих, в наших думках і уяві. Цією експозицією молодь намагалася показати своє бачення кордонів між людьми і можливості їх подолання.

Цей проект розроблений під час подорожі учасників воркшопу поїздом з Берліна до Варшави і з Варшави до Львова через Краків. Протягом подорожі молоді люди зустрічалися і спілкувалися з пасажирами, які подорожують різними країнами. Ці розмови надихнули команду на ідею проекту і виразилися у форматі фотовиставки.

Ця виставка намагалася привернути увагу відвідувача до того, що всі люди, незалежно від їхньої національності, мають щось спільне у своєму прагненні до щастя, будучи просто людиною. Водночас, у всіх нас є різні рецепти для щасливого життя. Виставка спонукала до обміну цими рецептами і сприяє прийняттю нових поглядів. Вона мала на меті стати хорошим засобом для подолання кордону між людьми різних національностей.