Наталя Отріщенко на Програмі Фулбрайта в Колумбійському університеті

Наталя Отріщенко на Програмі Фулбрайта в Колумбійському університеті

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

19.9.2022

З 1 вересня 2022 по 31 січня 2023 року наша колега Др. Наталя Отріщенко як гостьова вчена за Програмою Фулбрайта працює над дослідженням на факультеті соціології Колумбійського університету. Вона продовжує свій пост-дисертаційний проект про екпертизу і прийняття рішень щодо міського розвитку.

Наталя долучається до щотижневих семінарів SKAT (Science, Knowledge, and Technology), відвідує події програми україністики Гарріман інституту, працює у кількох університетських бібліотеках. А ще — багато спостерігає за життям міста, яке бачило протистояння Джейн Джейкобс і Роберта Мозеса, де великий капітал продовжує зіштовхуватися з людською агентністю, де співіснують дуже різні соціальні групи і де шукають способи адаптації до змін клімату.

post picture

Др. Наталя Отріщенко

Кандидатка соціологічних наук, наукова співробітниця у Центрі міської історії, веде проект “Міські розповіді” у Міському медіаархіві Центру, координаторка ініціативи з документації усних свідчень війни “24.02.22, 5 ранку: Свідчення з війни”. Проводить авторське дослідження “Міські експерти і зміни міст: (Ре)Формування професійного поля з кінця 1970-х” у співпраці з Центром сучасної історії в Потсдамі. Сфера наукових зацікавлень: методологія і методи соціологічних досліджень, усна історія, проективні методи, соціологія міста, просторові та соціальні трансформації після державного соціалізму.