Нова колекція

Нова колекція

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

24.03.2016

Архівна збірка "Міських розповідей" поповнилась ще однією колекцією, яка тепер доступна для ознайомлення – "Творчі спільноти радянського та пост-радянського Львова".

Поряд з "офіційними" місцями культури – театрами, кінотеатрами, будинками творчості тощо – у радянському Львові існувала мережа "неофіційних" культурних просторів – квартири письменників, майстерні художників, кафе чи кав’ярні. Прикордонний характер міста забезпечував його мешканців можливістю для прослуховування напівлегальної музики, доступом до західних книг, мистецьких альбомів, радіо та телепрограм. У цих умовах з’явилися альтернативні середовища людей, які шукали, творили, спілкувалися. Процеси, які розпочалися у середині та кінці 1980их, значною мірою вплинули на культурне життя та мистецький ландшафт міста у наступному десятилітті.

Пропонуємо вам ознайомитися з підбіркою розмов, які були проведені з представниками мистецького та літературного середовища Львова 1970их-1990их років. Колекція інтерв’ю "Творчі спільноти радянського та пост-радянського Львова" (записи розмов та їхні розшифрування) доступна після реєстрації на сторінці проекту "Міські розповіді".

Зображення

Верхнє: Міський медіаархів