Індустріальна Горлівка

Індустріальна Горлівка

facebook icon twitter icon email icon telegram icon link icon whatsapp icon

31.07.2014

Проект "Індустріалізація та міський ландшафт Промислового Півдня Російської імперії" поповнюється новими зображеннями. Запрошуємо ознайомитися з видами міста Горлівки на поштівках та фотографіях початку ХХ століття.

Колекція містить зображення промислових об’єктів міста та публічних просторів, пов'язаного з діяльністю виробництва в Горлівці: знаменита шахта "Корсунська копальня" (пізніша назва – "Кочегарка") – одна з найбільших шахт Донбасу в ХХ ст.; будівля Горлівської залізничної станції Катеринославської залізниці; один з перших в Російській імперії залізобетонних мостів; клуб-театр службовців "Товариства південноросійської кам’яновугільної промисловості" тощо. Фотографії містять короткі описи.

Ці матеріали знаходяться у фондах Музею історії міста Горлівка і були опрацьовані і розміщені на сайті завдяки співпраці між нашими інституціями.

З будь-якими питаннями щодо цих зображень просимо звертатися до співробітників музею за е-адресою [email protected], також до координатора проекту Володимира Кулікова за е-адресою [email protected].

Колекція проекту також містить зображення Краматроська з фондів Музею історії міста КраматорськМузею історії Старокраматорського машинобудівного заводу та приватної колекції Манфреда Блонна.

Зображення

Верхнє: Адміністративна будівля шахти "Корсунська копальня №1" / Міський медіаархів